Türkiye'nin Hilary Duff Fanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

De Sanctis'ten özür

YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
|P|erfectGirl

De Sanctis'ten özür Empty
MesajKonu: De Sanctis'ten özür   De Sanctis'ten özür Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 5:05 pm

De Sanctis'ten özür Morgan_desanctis_2

Kayserispor maçının son dakikasında Mehmet Eren’in şutunda hatalı bir şekilde yere yatıp, kalesinde golü gören Morgan De Sanctis yıkıldı.

Ali Sami Yen Stadı’nda Kayserispor’la oynanan maçın son dakikasında Mehmet Eren’in şutunda hatalı bir şekilde yere yatıp, kalesinde golü gören Morgan De Sanctis tam anlamıyla yıkıldı. Topun kendisine sekerek geldiğini ve bu nedenle yanıldığını itiraf eden İtalyan kalecimiz, “Bu tür goller yemekten hiç hoşlanmıyorum. Özellikle son dakikada olunca, daha da can sıkabiliyor. O ana kadar iyi performans gösterdiğimi düşünüyorum ama bu, kaybedilen puanları geri getirmiyor” dedi.

Takım halinde ikinci yarıya şanssız bir başlangıç yaptıklarını vurgulayan De Sanctis, “Moralimiz bozuk ama kesinlikle pes etmiyoruz. Hatırlarsanız sezona da böyle başlamıştık. Kötü sonuçlar almıştık. Ancak daha sonra toparlanıp gerçek gücümüzü ortaya koyduğumuzda ne kadar başarılı olabileceğimizi gösterdik. Yine aynısının olacağını temenni ediyorum. Antalyaspor ve Bordeaux ile oynayacağımız maçlar da bunun için çok iyi bir başlangıç olabilir” açıklamasını yaptı.
Kaynak: Fanatik
http://hilaryclub.turkforumpro.com

De Sanctis'ten özür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-