Türkiye'nin Hilary Duff Fanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doğarken Bbekler Ne düşünür???

YazarMesaj
|P|erfectGirl
Admin
|P|erfectGirl

Doğarken Bbekler Ne düşünür??? Empty
MesajKonu: Doğarken Bbekler Ne düşünür???   Doğarken Bbekler Ne düşünür??? Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 11:21 pm

beyefendi bir yanlışınız olacak ben birinci gelmiştim, içeride kalma hakkına sahibim..

merhaba dünya !

ben buraları bir yerden hatırlayacam ama du bakalım..

len len len, dikkat etsene beeee, kesiyodun kafami, hay ben bu sezaryen dogumu icad edenin..

alemin krali geliyoo, geliyoo, geliyoooo

aha! sira bana geldi! nihohao

ben gidiyom sen istersen kal daha.. (ikizler)

bitirdin beni doktor abi, benim bitti im gün bugündür doktor abi.

hay arkadaş yaa ne biçim muamele daha 2 ay önce çıkalım dedik çıkarmıyordunuz şimdi ne öle ıh mıh iyi tamam çıkıyoruz alla alla yaa....

birey laz olacaksa muhtemelen uyyy daa olacaktir

her son yeni bir başlangıçtır, her başlangıç ufu unda bir sonla belirecek olan..uhass noluyo yaa..ıngaa...

Şştt, doktor musun nesin, babam bile bu kadar kurcalamadı, çek elini, bak a larım

ya çekiştirmeyin iki dakika, şu g noktasının yerini bi ezberliyim çıkıyorum hemen

şimdi çıksak dışarı, so uktur kesin... çıkmasak, artık kıçım bile sı mıyo buraya... oooff of! çıkınca basacam çı lı ı o olucak.

lan neydi lan?!... hah iki ekmek bi kısa marlboro.

Uleyn şimdi dışarı çıkcam, O2 ci erlerime gelcek, yakcak bö rümü, sonra işin yoksa a la .. Üff şimdiden kasıldım haa

ulan su kollarımı kafamin arkasina koyup bacaklari duz tutsam daha hizli cikarmiyim acaba

hele şükür ucunda ışık olan bi tunel gordum sonunda. ışı a dogru gitsem mi? ya bi dakka, kim itiyo lan beni?
http://hilaryclub.turkforumpro.com

Doğarken Bbekler Ne düşünür???
1 sayfadaki 1 sayfası